ik ben op zoek naar een lekkere man van rond de 30.
ik val om mannen die ouder als mij zijn.
heb je intresse stuur me dan een lekker geil berichtje.. Hallo ik ben Tessa en ben 27 jaar.
ik heb een hele slechte relatie achter de rug.
maar aangezien ik toch wel sex nodig heb dacht ik laat ik me hier aanmelden en gewoon een one night stand hebben.
Een gezonde man die nog genoeg energie heeft om mij een of meerdere malen tot een hoogtepunt te brengen. Hallo, ik verlang weer naar seks met een man die ook de vrouw echt wil laten genieten.
Anna63, 68 jaar · Vlaams-Brabant
♥ Vlaams-Brabant ♥ Tienen ♥ Vol postuur ♥ Bruine ogen ♥ Bruin haar
Jij bent een man die het niet erg vind om een huisvrouw te hebben en kleinkinderen over de vloer te krijgen.
Je hoeft niet perse een baan te hebben, als wij samen maar een goede klik hebben lijkt het mij erg leuk om weer met een man te leven. Ik ben Anna, ik ben oma van 3 schatjes van kleinkinderen.
Ik werk niet
Ik wil alles wel proberen en ben altijd nat kom maar met een goed voorstel Het lijkt mij leuk om spannende voorstellen te krijgen en die dan ook te gaan doen