Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd. Ik lach altijd en er komt een nog grotere glimlach op mijn gezicht als hier een leuke man gaat reageren die mij heel snel zou willen ontmoeten. Wat we dan gaan doen is niet zo moeilijk te raden lijkt me. Altijd vrolijk en ook altijd in de stemming om een leuke man te ontmoeten.
Ook al is het maar eenmalig dan zou ik al weer blij zijn seks met een nette en beschaafde man. Ik hoop niet dat ik de rest van mijn leven alleen moet blijven want ik heb nog best wel veel trek in het leven en de seks.
Ik had deze plaatjes nog en ik hoop dat jullie hier genoeg aan hebben om op mijn profiel te gaan reageren. Je moet het zelf maar komen zien en voelen, dan is het plezier nog groter. Deze plaatjes zijn stiekem door een ex vriend gemaakt maar nu wel handig
Om even de boeken te vergeten een lieve man voor seks mee te hebben. Wie wil dat met mij? Tjonge erg vervelend om zoveel te moeten leren. Ik weet wel leukere dingen om te doen.