Anaal willen is een must want ik heb genoeg van mijn speeltjes en saaie vriend. Verder wil je wel iets serieus voor ernaast maar dan wel discreet. Ik heb een saaie vriend die niet verder weet te komen dan missionaris en zijn handen op mijn borsten. Nadat ik hem een porno heb laten zien met dingen die ik graag wil ervaren raakt hij mij niet meer aan. Dus het wordt hoog tijd dat ik een man ga treffen die wel meer wil en niet zo saai is en wel anaal wil.
Misschien is er hier wel iemand die zich net zoals ik verveelt en wel zin heeft in een opwindend avontuurtje. Dan lijkt het mij de beste oplossing om elkaar te vermaken. Ik ben gek op pijpen en weet precies hoe ik met mijn mond jouw lul kan en ga verwennen. Mijn tietjes zijn dan wel aan de kleine kant maar ik ben
Ik vind het leuk als je met handboeien en zweepjes wil spelen maar je moet me niet echt pijn gaan doen want dan haak ik af. Ben jij die leukerd die dat wel ziet zitten? Stuur dan een mailtje met wat info en ik reageer zo snel mogelijk. Ik hoe wel van een beetje kinky
Nou, ik denk dat het wel duidelijk is wat ik wil en als je dat niet begrijpt sla mij dan maar over. Begrijp je wel wat ik wil dan mag je mij wel een berichtje sturen, als je maar lekker bent. Mijn plan was om een gewone foto te plaatsen maar het was zo leuk om te doen en nu laat ik toch mijn kutje al zien.