Het lijkt wel of mijn haar mee kleurt met het weer, in de zomer fel rood en in de winter wat donkerder. Met slecht weer zit ik meestal thuis en zou ik willen dat ik een man had die de geilste dingen met mij wil doen. Als ik eerlijk ben wil ik dat altijd wel. Vroeger altijd gepest met mijn rode haar en mijn gewicht.
Een echte man met een volle zak, ik wil je daar wel even van af helpen. Laat me even weten wanneer je langs wilt komen dan zorg ik dat ik er klaar voor ben. Ik ben meestal wel thuis en heb altijd wel tijd voor jou
Klaasje526, 50 jaar · Zeeland
♥ Zeeland ♥ Axel ♥ Gemiddeld postuur ♥ Bruine ogen ♥ Donker blond haar
Ik zou het fantastisch vinden als ik hier een man zou ontmoeten die mijn eenzame leventje op zou komen fleuren. Niet alleen voor de sex maar ook voor de gezelligheid. Ik voel me de laatste tijd zo ontzettend eenzaam.
Ik moest me toch omkleden dus kon ik mooi een paar selfies maken. Even zien of hier nog een lekkere date kan scoren vandaag. Een paar selfies tijdens het omkleden