Het lijkt wel of mijn haar mee kleurt met het weer, in de zomer fel rood en in de winter wat donkerder. Met slecht weer zit ik meestal thuis en zou ik willen dat ik een man had die de geilste dingen met mij wil doen. Als ik eerlijk ben wil ik dat altijd wel. Vroeger altijd gepest met mijn rode haar en mijn gewicht.
Ik kan soms heel ondeugend zijn ook al zou je dat van mij niet verwachten. Ik ben hier om een man te leren kennen waarmee ik mijn ondeugende gedachten uit kan voeren. Ik hoop dan wel dat die man ook wat ondeugende gedachten heeft. In het onderwijs werkzaam geweest maar dat vond ik toch wel lastig. Nu heb ik werk
Voor mij is de perfecte man een man die de tijd voor een vrouw neemt. Dus lijkt het mij ook wel duidelijk naar wat voor een man ik op zoek ben. Ik winkel graag, hou van lekker eten en natuurlijk ook van seks
Ik zeg gelijk maar dat ik getrouwd ben en dat moet ook zo blijven. Ik zoek gewoon een avontuurtje voor een keer en wie weet wel vaker, dat zie ik nog wel. Wie wil het in ieder geval een keer met mij proberen? Ik ben een getrouwde vrouw op zoek naar avontuur.