Het lijkt wel of mijn haar mee kleurt met het weer, in de zomer fel rood en in de winter wat donkerder. Met slecht weer zit ik meestal thuis en zou ik willen dat ik een man had die de geilste dingen met mij wil doen. Als ik eerlijk ben wil ik dat altijd wel. Vroeger altijd gepest met mijn rode haar en mijn gewicht.
Mijn ogen tollen gewoon als ik al die mannen hier zie en dat maakt het ook zo moeilijk om een keuze te maken. Beter is het als jullie voor mij kiezen dat scheelt een hoop kostbare tijd die we wel op een andere manier door kunnen brengen. Als er maar plezier is in het leven en in het bed.
Als ik hier een leuke date kan vinden dan moet die er wel rekening mee houden dat ik thuis nooit veel kleding aan heb, maar dat zal denk ik geen probleem zijn. Ik vind het heerlijk om gebeft te worden en ik pijp ook graag. Ik loop er graag luchtig bij als ik thuis ben
Iedereen is zo druk tegenwoordig, dat is slecht voor mijn seksleven. Of is er hier nog een lieverd die wel even wat tijd voor mij vrij wil maken. Bij mij heb je in ieder geval vrije toegang. Wie maakt er wat tijd voor mij vrij?