Het lijkt wel of mijn haar mee kleurt met het weer, in de zomer fel rood en in de winter wat donkerder. Met slecht weer zit ik meestal thuis en zou ik willen dat ik een man had die de geilste dingen met mij wil doen. Als ik eerlijk ben wil ik dat altijd wel. Vroeger altijd gepest met mijn rode haar en mijn gewicht.
Voor mij is de perfecte man een man die de tijd voor een vrouw neemt. Dus lijkt het mij ook wel duidelijk naar wat voor een man ik op zoek ben. Ik winkel graag, hou van lekker eten en natuurlijk ook van seks
Eigenlijk ben ik sinds kort weer single, tijdje samengewoond maar dat werkte niet. Nu probeer ik het hier maar en zie ik vanzelf wel of dit wat leuks gaat brengen. Single en op zoek naar dito man die er echt voor gaat.
Ik ga het hier niet allemaal uitleggen want het is al erg genoeg. Mijn man kan vanwege lichamelijke klachten geruime tijd geen seks bedrijven maar daar mag ik volgens hem niet de dupe van worden. Ik zoek dus een man die zijn taken in het bed tijdelijk over wil nemen. Ik heb het nodig en door omstandigheden