Eigenlijk ben ik sinds kort weer single, tijdje samengewoond maar dat werkte niet. Nu probeer ik het hier maar en zie ik vanzelf wel of dit wat leuks gaat brengen. Single en op zoek naar dito man die er echt voor gaat.
De laatste keer dat ik echt sex heb gehad was met mijn ex man en dat is alweer een paar jaar geleden. Man heb ik dus niet meer maar gelukkig heb ik de foto's nog, zegt men dan. Ik hoop dat dit voldoende is voor een fijne sexdate. Omdat ik ook wel weer eens zin heb in een man.
Ik zeg gelijk maar dat ik getrouwd ben en dat moet ook zo blijven. Ik zoek gewoon een avontuurtje voor een keer en wie weet wel vaker, dat zie ik nog wel. Wie wil het in ieder geval een keer met mij proberen? Ik ben een getrouwde vrouw op zoek naar avontuur.
Een ding weet ik zeker, ik wil het maar wat ik niet zeker weet, wie doet het. Nou, wie het gaat doen, die wil ik hier wel ontmoeten. Ik ben niet zo blij met mijn kont maar wie weet vind jij dat wel mooi.