Wil jij ook geen vaste relatie maar wel even lekker neuken? Ik in ieder geval wel, geen gedoe, gewoon even lekker neuken en dan gaan we ons eigen weg weer. Als je daar geen probleem mee hebt dan mag je wel wat laten horen. Alles wat ik zoek is een snelle wip meer ook niet.
Ja, je mag bij mij komen maar niet te snel klaar komen want dan zorg ik ervoor dat je een paar ferme tikjes gaat krijgen op een plek waar je het niet fijn gaat vinden. Je moet gewoon doen wat ik zeg en geduld hebben en als ik jou klaar wil laten komen dan mag het pas als ik toestemming geef. Durf jij bij mij te komen?
Debra88, 32 jaar · Zuid-Holland
♥ Zuid-Holland ♥ Alphen aan den Rijn ♥ Slank postuur ♥ Bruine ogen ♥ Zwart haar
Iemand waar ik fijne dingen mee kan gaan doen. Geen drukke mensen want daar hou ik niet van. Gewoon leuk en spontaan. Dansen en zwemmen, dat zijn dingen die ik graag doe. Ik heb al 2 manden geen vriend meer en voel me de laatste tijd behoorlijk eenzaam.
Alleen is zo alleen en ongezellig ook en ik hou van gezelligheid, zeker als het met een lekkere vent is. Ben jij die lekkere vent en denk je er ook zo over laat het dan even weten. Meer pret met een lekkere vent in mijn bed.
Pleun266, 28 jaar · Zuid-Holland
♥ Zuid-Holland ♥ Den Haag ♥ Slank postuur ♥ Grijze ogen ♥ Bruin haar
Van mij hoef jij niet de gespierde superman te zijn hoor. Als jij gewoon net als ik zin hebt in seks dan is dat voor mij al voldoende. Niet iedereen heeft een perfect lichaam, ik ook niet maar ik weet wel hoe ik een man kan laten genieten.
Amateurs uit andere regio's die ook iemand zoeken om mee te gaan neuken
Thuisblijvertje, 28 jaar · Flevoland
Ja, alleen thuis zitten is natuurlijk ongezellig, met zijn tweetjes lijkt mij veel leuker. Ideetjes genoeg om de dag door
Lisa63, 30 jaar · Groningen
Ik kan niet zo goed tegen alleen zijn en ik heb ook wel zin in een flinke portie sex. Bij mij of bij jou, maakt mij niet uit. Alleen
Norah Hot, 32 jaar · Overijssel
Hoi hoi, met Norah! Ik ben niet hopeloos op zoek naar een stoere kerel in mijn leven hoor, deed dit enkel om mee te gaan met de
Brandend, 35 jaar · Gelderland
Ik denk dat ik heel snel geblust moet worden want de rookwolken komen al uit mijn hoofd, zo erg is het. Ben jij die brandweerman
Losbol682, 25 jaar · Noord-Holland
Nu heb ik mijn wilde haren nog en dat past eigenlijk wel een beetje bij mij want in bed ben ik nogal wild. Niet dat ik gek doe of
Spleetje, 30 jaar · Noord-Brabant
Mijn spleetje wil er heel graag wat tussen krijgen, het liefst een hard stuk vlees wat er heerlijk in schuift en dan flink heen
Slutty, 38 jaar · Groningen
Waarom zou ik hier een mooi verhaal ophangen, ik wil alleen maar geneukt worden. Wie wil mij neuken, laat het me maar even weten.
Komkom435, 40 jaar · Zeeland
Ben jij een man die van aanpakken weet en een vrouw een spetterend orgasme kan geven, dan ben jij de man die ik wil ontmoeten.