Ik ben heel erg benieuwd wat je mij durft en wilt vertellen over jezelf en hoop dat je je gelijk even netjes voorstelt liefst met foto. Ik heb na een rotopmerking van hem mijn huwelijk beëindigd, hij zei dat het enigste goede aan mij mijn kut is. Dus ik ben weer vrij om op mannen jacht te gaan, ik ga er van uit dat er best wel ergens 1 is die wel mijn hele lichaam en persoonlijkheid kan waarderen.
Ik zeg het alvast want dan weet je wat je kunt verwachten, ik heb piercings in mijn kut zitten en dat geeft me meer genot dan vroeger. Volgens mij zijn er ook wel mannen die dat geil vinden en die hoop ik hier te ontmoeten. Je moet het niet erg vinden dat ik piercings in mijn kut heb zitten.
Als jij een man bent en je begrijpt niet wat ik wil kijk dan verder en sla mij over. Ben jij een man die gelijk al weet wat ik wil, kom dan maar bij mij. Jullie mannen begrijpen toch wel wat ik wil?
Ben niet van de snelle afspraken voor seks ofzo. Ik wil eerst iemand leren kennen voordat het een stapje verder gaat, lijkt me ook vrij logisch. Dus heb jij interesse in me? Mail me dan en ik zal je wat over mezelf vertellen. X Wie oh wie wilt me leren kennen? Zou jij dat willen? Hoi ik ben Sylvia, ik ben niet zo