Een man die ook behoefte aan seks heeft en niet gebonden wil zijn. Het gaat om het genot en niet meer. Omdat ik nogal een grote behoefte aan seks heb lijkt mij dit de juiste weg om snel kontakt te maken.
Mannen die nog steeds seks willen je mag ook jonger zijn hoor. Ik heb er behoefte aan en ik ben bijna altijd thuis. Hopelijk doe ik alles goed hier want dit is nieuw voor mij. Ik ben op zoek naar een man voor seks.
Een ieder die net als ik ook kan genieten van seks en ook ruimdenkend is. Ik heb een groot bed, dus ruimte genoeg. Leeftijd is voor mij niet van belang. Ik ben een vrouw die ruimschoots kan genieten van seks op diverse manieren. Ik zoek ruimdenkende mensen om seks mee te hebben.
Leeftijd graag tussen de 40 en 50 jaar.
verder maakt het me niet zoveel uit als je maar goed gereedschap hebt. hallo, ik moet een stukje over mezelf vertellen.
ik ben een vrijgezelle dame van 45 jaar.
ik ben het met mezelf spelen een beetje zat en ben daarom op zoek naar een lekkere vent!