Een goede man die naast hete avonturen met mij ook nog andere leuke dingen wil gaan doen. Als ik thuis zit lees ik veel boeken maar ik ga ook graag uit eten. Jammer genoeg moet ik dat steeds alleen doen.
Na jaren van onderdrukking door mijn ex zou het heerlijk zijn om een man te ontmoeten die een vrouw met respect behandeld. Ik geef daar genoeg voor terug Ik woon alleen heb geen kinderen en ben gescheiden van een verschrikkelijke man
Hopelijk ben je een type die graag en vaak anderen gezelschap wilt houden. Een beetje gevoel voor humor moet natuurlijk ook wel kunnen. De rest is allemaal bijzaak. Oh ja, misschien ook wel hygiëne ja. Als je nou getrouwd of single bent, dat vind ik heus niet zo een punt. IK ben een blanke dame uit Belgie.
Een man die meer wil dan alleen een drankje want ik heb heel veel behoefte aan een fijne vrijpartij. Het is al weer zo lang geleden dat ik echte seks heb gehad, dus laat mij niet te lang wachten. Voor mij is het al lang geleden dat ik uit ben geweest en dan ontmoet je ook geen mannen. Misschien dat ik hier wel een