Als jij begrijpt waar je mij blij mee kunt maken dan hoef ik hier verder toch niets neer te zetten. Ik denk dat het beter zal zijn dan het vingerwerk wat ik nu steeds zelf moet doen. Ik ben ik en jij bent jij, dus maak mij blij.
Voor mij is seks een fijne manier om de gedachten te verzetten en na de seks kan ik er weer even tegen. Want het leven gaat niet over rozen en een goede vrijpartij is nooit weg. Mijn vrijheid betekent veel voor me en dat wil ik graag zo houden. Ik kan nu doen waar ik zin in heb zonder overleg.
In ieder geval wel iemand die wat ouder is maar geen bejaarde, hi hi. Nou ik zie het wel. Ik ben niet echt een uitgaans type af en toe een drankje in een leuke kroeg is voor mij genoeg.
Ja wat zoek ik? Ik denk dat ik zoek wat iedereen hier zoekt, sex en niet zo'n klein beetje ook. Wel met een man die er wat van kan. Nu maar afwachten, benieuwd hoor. Leuk om dit een keertje te proberen.