Werk en een leuke man. Ik denk dat het vinden van werk langer zal duren dan het vinden van die ene leuke man. Dat hoop ik toch. Mijn naam is Esmee en ik woon op mezelf. Op dit moment heb ik geen werk maar ik ben druk op zoek naar een nieuwe baan. Ik ben ook op zoek naar een leuke man. Wat vind ik als eerste.
Een man die heel ver wil gaan met mij, ik ben voor bijna alles wel in. Vraag aan mij of ik het lekker vind en je hoort het gelijk. Maar liever heb ik dat je niets vraagt en het gewoon doet. Ik ken geen grenzen.
Nu hoop ik dat mijn billen al voldoende zijn om aandacht te trekken want ik heb wel zin in een avontuurtje. Ik laat je echt alles zien als je dat zou willen maar dan moet je wel serieus zijn. Of wil je het gelijk allemaal al voelen? Ik mest even nadenken over welke foto ik als profielfoto zou kiezen, toch maar
Ik weet dat ik te dik ben maar zo is het nu eenmaal. Maar ondanks dat heb ik wel heel veel zin om weer een keer sex te hebben. Ik zoek dus een man die op dikke vrouwen valt. Ik ga niet vaak de deur uit alleen voor boodschappen dan en verder ben ik hele dagen thuis. Na mijn scheiding heb ik nog geen sex gehad en daar krijg