Werk en een leuke man. Ik denk dat het vinden van werk langer zal duren dan het vinden van die ene leuke man. Dat hoop ik toch. Mijn naam is Esmee en ik woon op mezelf. Op dit moment heb ik geen werk maar ik ben druk op zoek naar een nieuwe baan. Ik ben ook op zoek naar een leuke man. Wat vind ik als eerste.
Ik denk dat iedereen hier hetzelfde wil, dat lijkt mij wel logisch. We moeten elkaar alleen nog vinden. Jij hebt mij nu gevonden, zullen we dan ook maar doen wat wij samen willen doen. Als jij weet wat ik wil dan weet ik ook wat jij wilt.
Voor een groot project is mijn man aan het werk in Duitsland en daar overnacht hij ook. Ik heb dus alle tijd om een goed geile vent te ontvangen. Ik ben hele dagen thuis en zou het wel spannend vinden om het een keer met een ander te doen. Mijn man is alleen de weekenden thuis vanwege zijn werk en dat voelt wel heel
Ik kan geweldig klaar komen als je mij op zijn hondjes neemt en zeker als je mij dan ook nog een paar ferme tikken op mijn billen geeft. Zou jij dat willen? Ik wacht op jouw reactie. Op zijn hondjes met een paar harde tikken op mijn billen, heerlijk.