Werk en een leuke man. Ik denk dat het vinden van werk langer zal duren dan het vinden van die ene leuke man. Dat hoop ik toch. Mijn naam is Esmee en ik woon op mezelf. Op dit moment heb ik geen werk maar ik ben druk op zoek naar een nieuwe baan. Ik ben ook op zoek naar een leuke man. Wat vind ik als eerste.
Ik moet alleen nog maar de juiste man zien te vinden, of heb jij mij al gevonden? Als je mij hier nu hebt gevonden en je wilt wel wat meer van mij weten vraag het dan gerust. Alleen niet teveel vragen want dat is zonde van de tijd die we beter ergens anders aan kunnen besteden. Deze vrouw neemt graag de tijd voor
Een man die heel ver wil gaan met mij, ik ben voor bijna alles wel in. Vraag aan mij of ik het lekker vind en je hoort het gelijk. Maar liever heb ik dat je niets vraagt en het gewoon doet. Ik ken geen grenzen.
Yvonne6, 50 jaar · Drenthe
♥ Drenthe ♥ De Wolden ♥ Slank postuur ♥ Bruine ogen ♥ Zwart haar
Sex, dat is wat ik zoek en mis. Ik ben een gescheiden vrouw zonder kinderen die toch wel wat mist en dat hier hoopt te vinden