De laatste maanden met mijn ex zijn seksloos geweest, dus ik heb er ondertussen wel weer eens zin in. Ik ben alleen nog niet zover om gelijk alweer een relatie te beginnen, dus laten we het eerst maar even proberen. Een paar weken geleden een punt achter mijn relatie gezet en nu is het tijd om weer eens echt te genieten.
Zelf ben ik niet zo blij met het formaat van mijn borsten maar een operatie durf ik niet aan. Ik denk dat er toch zeker een man zal zijn die wel op een vrouw met grote borsten valt en die hoeft mij hier alleen nog maar te vinden. Of heb je mij al gevonden? Ik heb wel ontzettend grote borsten maar er zullen wel mannen
Als ik echt goed geil ben vinger ik me heftig klaar op de bank en soms kom ik dan ook spuitend klaar. Liever heb ik een forse pik in mijn kut zitten en dat is nu precies wat ik hier zoek. Ik heb een lekkere vragende en soms spuitende kut
De meeste mensen zeggen dat ik niet op mijn mondje ben gevallen maar ik sla dicht als ik een man leuk vind. Op deze manier hoef ik een man niet direct in de ogen te kijken en durf ik wel wat meer. Zomaar op een man afstappen zal ik niet doen, toch een beetje verlegen.