Misschien zijn er ook wel eenzame mannen die een eenzame vrouw wil geven waar zij ook behoefte aan heeft. Nou een man zou al fantastisch zijn. Sinds enkele maanden ben ik nu alleen nadat mijn man met een ander er vandoor ging. Ik blijf niet zitten kniezen hoor, nee ik ga weer leven.
Het liefst twee mannen tegelijk, maar met een ben ik ook al blij hoor. Ik wil namelijk een keer in beide gaatjes gevuld worden, maar als er maar een man zich meld dan stop ik gewoon een dildo in het andere gaatje. Geil he.... Jong, geil en alles een keertje proberen, zo denk ik er over en dat wil ik doen ook. Seks
Een levensgenieter met humor. Ik ben Ulke, weduwe en met de gedachte; waarom nu alleen blijven zitten als het leven nog zoveel te bieden heeft, heb ik hier maar een profiel aangemaakt. Waarschijnlijk word het lastig om hier een leuke man te vinden met mijn 71 jaar, maar toch hoop ik hier iemand te vinden
Nu hoop ik toch echt dat ik niet al te lang moet wachten totdat er iemand op me komt liggen want ik ben nogal ongeduldig. Als we eenmaal bezig zijn dat heb ik alle tijd. Maar nu de grote vraag, met wie? Ik lig er al klaar voor.