Misschien zijn er ook wel eenzame mannen die een eenzame vrouw wil geven waar zij ook behoefte aan heeft. Nou een man zou al fantastisch zijn. Sinds enkele maanden ben ik nu alleen nadat mijn man met een ander er vandoor ging. Ik blijf niet zitten kniezen hoor, nee ik ga weer leven.
Ik zou graag in contact willen komen met een normale, gezonde man om op een normale manier seks te hebben. Mannen met vreemde gedachten hoeven dus niet te reageren, die krijgen geen antwoord van mij. Ik hou niet van mensen met extreme gedachten, normaal is ook fijn
De meeste mensen zeggen dat ik niet op mijn mondje ben gevallen maar ik sla dicht als ik een man leuk vind. Op deze manier hoef ik een man niet direct in de ogen te kijken en durf ik wel wat meer. Zomaar op een man afstappen zal ik niet doen, toch een beetje verlegen.