Iemand die dus dingen met mij uit wil proberen, wat weet ik niet maar als je wat leuks weet dan ben ik daar vast voor te vinden. Hier moet ik iets over mezelf neer zetten of wat ik uit wil proberen. Nou ja, ik ben Gerda en wil wel heel veel dingen uitproberen als ik een leuke date kan vinden.
Daar is de man al die van geil zijn houd, heerlijk nu kunnen we dan los gaan! En nu ik je aandacht heb ga ik er gelijk op in hoor: Ben jij een heerlijke man voor een avondje plezier? Doe jij het liever in het donker of in het licht?
Graag je antwoord hier xx Carianne
Doe jij het liever in het donker of in het licht?
Hallo, ik ben niet snel tevreden hoor, je moet niet denken dat je na een kwartiertje al met mij klaar bent. Als je op mijn profiel gaat reageren dan moet je het toch wel minimaal een uur vol kunnen houden. Ik zoek alleen maar mannen die echt van aanpakken weten.