Met toestemming van mijn man mag ik met een andere man seks hebben maar dan wel in ons vakantiehuis. Is er hier een man die met mij een middag, avond of nacht in ons vakantiehuis door wil brengen. Mijn man blijft gewoon thuis hoor. Mijn lichaam heeft nog voldoende te bieden
Ben jij een man die meer wil dan alleen maar plaatjes kijken? Ik vind plaatjes ook wel leuk maar doe mij toch maar het echte werk. Zin in actie, kom in actie voordat een ander het doet. Van alleen maar plaatjes kijken kom je niet klaar hoor.
Dat ik hier sta zegt al genoeg denk ik. Nu maar wachten op een leuke reactie, misschien wel van jou! Ik breng de tijd een beetje door met mijn hobby en tv kijken en dat is het eigenlijk wel. Ik weet wel genoeg andere manieren om de tijd door te brengen maar daar heb ik wel iemand bij nodig.
Een man die wel van een erg volle vrouw houden, ik ben echt heel lief en vind alles wel fijn. Verder heb ik veel behoefte aan sex. Omdat ik nogal fors ben is het voor mij moeilijk om contact te krijgen met mannen. Wie weet lukt het mij hier wel.