Met toestemming van mijn man mag ik met een andere man seks hebben maar dan wel in ons vakantiehuis. Is er hier een man die met mij een middag, avond of nacht in ons vakantiehuis door wil brengen. Mijn man blijft gewoon thuis hoor. Mijn lichaam heeft nog voldoende te bieden
Of ik hier nu een nieuwe vriend ga vinden dat zie ik dan wel weer. Het zou nu al fijn zijn als ik iemand zou vinden voor de seks want daar heb ik wel heel veel zin in. Ik heb nog niet zo vaak seks gehad maar heb ook nog maar een keer een vriend gehad.
Ik ben gewoon op zoek naar een man en als ik die ontmoet dan zien we vanzelf wel verder. Zelf vind ik dat ik er best nog wel goed uitzie voor mijn leeftijd met een paar aardige borsten en een lekker geschoren kutje. Nu maar afwachten of er ook een man is die het daar mee eens is.
Ik wil graag in kontakt komen met een man die mij geeft wat ik van mijn eigen man niet meer krijg. Het liefst overdag want dan heb ik alle tijd, soms kan ik ook wel in de avonduurtjes maar dan moeten we afspreken in een hotel of bij jou thuis. Jammer genoeg heb ik een man die mij niet meer kan geven waar ik naar verlang.