Ik heb al met een paar mannen sex gehad maar nog nooit zonder condoom en dat wil ik toch eens voelen. Ik ben benieuwd of ik echt dat sperma ik mijn kut kan voelen spuiten. Ik ben gezond en veracht dat ook van jou. Als ik mezelf een beetje gewaagd kleed dan denken de mensen gelijk dat ik een sletje ben. Dat ben ik dus echt niet, geil ben ik wel maar ik duik niet zomaar met iemand het bed in.
Ik ga bijna nooit op stap omdat hier ook niet zoveel is te beleven en dan is het ook lastig om een vriend te vinden. Nu kwam ik toevallig op deze site terecht en ik probeer het gewoon. Liefst ben je wat ouder maar ook weer niet al te oud. Lijkt me wel leuk om hier een iets oudere vriend te vinden.
Ik zie dat er hier veel mannen zijn die van anale seks houden en ik ben daar niet vies van. Wie zou er zijn harde paal een keer in mijn kontje willen steken. Eerst even goed nat maken met het sap van mijn natte kutje, dan gaat het wat soepeler. Een lekker kontje en mijn kutje is altijd nat