Wil jij gedomineerd worden en doen wat ik jou opdraag? Dan mag je misschien wel bij mij op visite komen. Geef mij een goede reden waarom ik jou uit zou moeten nodigen. Ik doe dit voor mijn plezier en niet voor geld. Ik wil dat mannen mij gehoorzamen en als ze dat niet doen dan zal ik ze dat laten voelen ook. Als je luistert naar mij dan mag je misschien ook wel wat foto's maken.
Het lijkt mij vrij logisch dat ik op zoek ben naar een man en wat daar de bedoeling van is. Het gaat mij om de seks zonder financiele bedoelingen. Gewone en normale alleenstaande vrouw die er hard aan toe is.
Ik ben nu alleen omdat mijn man een andere vrouw heeft ontmoet. Ik wil wel weer verder met een andere man om veel fijne dingen mee te gaan doen. Een man om fijne dingen te doen.
Waarom zou ik al die moeite nemen om de stad in te gaan om een man tegen het lijf te lopen als ik er hier waarschijnlijk ook een kan vinden. Daar ga ik toch wel van uit. Ben jij een nette man en heb jij zin in een verzetje laat dan wat van je horen en als de klik er is dan gaat de rest vanzelf. Waarom moeilijk doen als