Wil jij de moeite nemen om naar mij toe te komen om even lekker met me te neuken dan zou dat te gek zijn. Mijn auto is kapot gegaan en dat is gewoon kut. Mu kan ik nergens meer leuk gaan stappen en valt er ook niets meer te neuken.
Ja, mijn bed is leeg, als ik er op ga liggen dan is het nog maar voor de helft gevuld dus zoek ik iemand die er bij past. Ben jij die leuke en vlotte vent die op zoek is naar een lieve meid die jou met veel liefde wil verwennen? Wat heb ik nu aan een leeg bed?
Ik ben toch hele dagen thuis en om nu alleen maar wat tv te kijken gaat ook vervelen dus heb ik wel wat andere ideetjes die veel aangenamer zijn. Ik ben vrij lenig en ik ben ook gek op standjes, het kan mij niet gek genoeg zijn. Laten we eens wat proberen. Ik ben een beetje vreemd maar wel lekker.
Jij zoekt een meesteres, je hoeft geen ervaring te hebben en durft alles te bespreken met me. Als je naar mijn profiel kijkt en je denkt ik wil wel haar slaafje zijn, laat je dan gaan en geef me dat berichtje. Groetjes Macha Ik ben meesteres Macha en ik hou wel van de leiding en ik kick er op af als ik een leuke onderdanige