Een vaste relatie hoeft niet direct voor mij, alhoewel je nooit weet wat de toekomst gaat brengen. Ik ben in eerste instantie uit op een heerlijk opwindende avond met een leuke man. Sinds enkele jaren ben ik nu alleenstaand maar ik heb nog steeds mijn verlangens naar passionele seks. Dat hoop ik langs deze weg te vinden,
Ik ben al een hete meid maar het kan er mij niet heet genoeg aan toe gaan. Ben jij die man die mij in vuur en vlam weet te zetten? Maak mij nog heter dan ik al ben en je weet niet wat je overkomt. Wie zet mij in vuur en vlam?
Voor alle geile mannen die een geile meid zoeken, kom maar bij mij want ik lust er wel pap van. Ik speel graag met mijn kutje maar ik heb liever dat een ander er mee speelt.
Hey, wie helpt mij even, wat moet ik aantrekken als ik jou ga ontmoeten, een string of een slipje? Als het goed is houd ik die toch niet lang aan maar dan weet je nu alvast wat je uit mag trekken. Een string of een slipje?