Ik heb een groot bed waar wel ruimte is voor drie, maar ik heb maar een man nodig dan hebben we nog voldoende ruimte om de dingen te doen die we willen doen. Jij wil toch ook hetzelfde als ik? Mijn bed mist een man en ik ook
Nou, ik ben ook op zoek naar een sexdate en dan neem ik aan dat jullie eerst wel willen zien wat ik te bieden heb. Ik heb me in de gekste posities moeten bewegen om er wat van te maken dus hoop ik dat het zo goed is. Nu elkaar nog in het echt ontmoeten en dan weet je wat ik nog meer heb te bieden. Valt niet mee om wat leuke
Na een paar slechte maanden met veel tegenslag waar ik niemand mee lastig wil vallen wil ik de draad weer oppakken. Een van de dingen waar ik weer behoefte aan heb is sex en niet zo'n klein beetje ook. Waar is de man die mij dat gaat geven? Ik wil weer genieten van het leven.
Het valt me op dat bijna alle mannen zoveel praatjes hebben maar als het op presteren aankomt dan valt dat vies tegen. Mijn vorige afspraak was waardeloos, de stakker kwam al klaar voordat we echt waren begonnen. Je begrijpt dat ik nu dus een echte vent wil ontmoeten die het langer volhoudt dan 3 minuten.