Om eerlijk te zijn heb ik nog geen meter gereden in een auto, waar ik wel op heb gereden is niet zo moeilijk te raden. Van mijn ex hoef ik geel rijlessen meer te verwachten dus zoek ik een nieuwe instructeur waar ik mee of op mag rijden. Hoeft niet in een auto hoor:) Mijn ex heeft mij mijn eerste rijlessen gegeven, wie geeft mij de volgende lessen?
Op doordeweekse dagen ben ik te druk met mijn werk en andere zaken, maar vanaf vrijdagavond heb ik het hele weekend de tijd. Ik ben dan ook zoekende naar een man die net zoals ik op zoek is naar een weekend maatje voor een drankje en de nodige seks. Een lekker wijntje en een leuke film of serie daar kan ik van genieten
Dag lieve mannen. Niks geen betutteling, maar gewoon flink onder handen word je genomen. Als je op voorhand al weet dat je kleinzerig bent, neem dan vooral geen contact met mij op, want dat ga je niet redden.. Als ik zeg spring dan zeg jij hoe hoog? Als ik zeg lik mijn voet, dan weet jij niet hoe snel jij dat moet
Iedereen kan mooie verhalen ophangen maar ik denk dat je eerst wel wilt zien hoe de ander er uit ziet voordat je verder gaat, ik wil dat wel. Het is dus gewenst dat als je belangstelling hebt ook even een foto mee stuurt dan laat ik ook wat meer van mezelf zien. Plaatjes zeggen meer dan woorden.