Een leuke vent om zomaar een keertje te ontmoeten en daar dan even flink mee uit mijn dak gaan. Wie weet vinden we het alle twee wel heel fijn en kunnen we het vaker doen. Lijkt me heel leuk om zomaar een keer iemand te ontmoeten en dan zien of het klikt.
Ik hou wel van een spelletje met een onderdanige man, een man die ik wat tikjes op zijn billen geef en hem plagend tot een orgasme laat komen. Geen zware SM toestanden, gewoon leuk en plagerig. Wie wil er met mij een spelletje doen? Wie wil er een spelletje met mij spelen?
Debra88, 32 jaar · Zuid-Holland
♥ Zuid-Holland ♥ Alphen aan den Rijn ♥ Slank postuur ♥ Bruine ogen ♥ Zwart haar
Iemand waar ik fijne dingen mee kan gaan doen. Geen drukke mensen want daar hou ik niet van. Gewoon leuk en spontaan. Dansen en zwemmen, dat zijn dingen die ik graag doe. Ik heb al 2 manden geen vriend meer en voel me de laatste tijd behoorlijk eenzaam.
Alleen mannen met ruime ervaring, geen knulletje die het allemaal nog moet leren want daar heb ik het geduld niet voor. Verder geen wensen, je weet wat ik van jou verwacht. Als jij maar weet wat je moet doen.