Ik heb niet alleen een lekker kontje, de rest is ook lekker hoor. Kom het zelf maar ontdekken. Ik hou niet van mensen die vervelend zijn als ze wat hebben gedronken, daar kan ik niet tegen.
Als jij geil van mij kunt worden en nog meer wilt zien dan alleen een stukje van mijn slipje, dan mag dat wel als jij ook wat laat zien. Ik wil mijn kutje zelfs voor je open houden als jij daar lekker geil van kan worden. Wil jij verder kijken dan alleen maar onder mijn rok?
Ik ga hier dus niets over mijn prive leven neer zetten, wat ik wel wil laten weten is dat ik zin heb om eens heerlijk verwend te worden. Een man die zijn handen, mond en natuurlijk zijn pik op de juiste manier weet te gebruiken, dat is wat ik zoek. Als je wat over mij wilt weten dan moet je het maar vragen.
Ik geef veel teveel geld uit aan batterijen voor mijn vibrators dus koop ik liever een paar biertjes voor de man die bij mij langs komt en me een goede beurt geeft. Zin in een biertje en om mij te neuken, dan ben je welkom. Zijn al die mannen die hier staan echt op zoek of kijken ze alleen maar plaatjes. Ik hoop