Ik zie het nut er niet zo van in om hier gelijk al te verkondigen hoe mijn leven is geweest, ik kijk liever naar de toekomst en waar ik nu het meest naar uitkijk is weer een keer een stevige vrijpartij. Geen gezeur en gedoe, afspreken en kijken hoe het gaat. Je mag jonger of ouder zijn als je maar serieus bent.
Je moet me maar vertrouwen op mijn blauwe ogen dat ik er echt wel goed uitzie en daar is natuurlijk gemakkelijk achter te komen als wij elkaar gaan ontmoeten. Als je mijn lichaam al goed genoeg vind dan weet ik zeker dat de rest je ook wel zal bevallen. Dit lijkt me heel leuk maar ik wil niet gelijk herkend worden
Ik ben gek op een stevige neukbeurt en niet dat softe gedoe. Of je nu slank of gezet bent maakt mij niet uit als je maar goed hard doorneukt. Ik ben wel een beetje stevig maar ik houd ook van stevig.