Ik zie heel vaak staan dat er mannen zijn die een lul hebben van 20 cm of nog groter zelfs maar die ben ik zelf nog nooit tegen gekomen, bij 17 cm hield het wel op. Als er inderdaad mannen zijn die een grote hebben dan begrijp je wel dat ik die dan graag eens zou willen voelen, met mijn handen, mond en ook in mijn spleetje. Kom maar. Ik wil al heel lang weten hoe het is om het te doen met een groot geschapen man
Ik denk dat er genoeg mannen zijn van rond mijn leeftijd die ook nog willen genieten, ik heb er maar een nodig dus zie je het wel zitten om met mij van alles en nog wat te doen laat het dan snel weten. Ook al ben ik dan al wat ouder, ik wil nog steeds van het leven en alles wat daarbij hoort genieten.
Welke man zou het fijn vinden als ik je klaar maak met mijn voeten en dat je sperma dan over mijn voeten heen spuit. Als je lief bent mag je mijn kutje ook likken en wie weet ga ik nog wat verder. Ik noem me hier maar Happy Feet omdat ik je klaar kan laten komen met mijn voeten.
Er zijn hier mannen die denken dat ik mijn telefoonnummer al na een berichtje ga geven, nou nee dus. Ik wil wel maar ik ben niet zo gek om gelijk al mijn gegevens aan een vreemde te geven. Eerst even kijken hoe of wat en dan gaan we verder en je gaat er geen spijt van krijgen. Niet te moeilijk doen, na een paar berichtjes