Voor mij is het nu niet belangrijk of je iets vast zoekt of gewoon een keer fijne sex wilt hebben. Ik ben er in ieder geval wel voor in de stemming. Nu jij nog. Mijn huwelijk heeft niet lang mogen duren, maar het leven gaat door en ook de drang naar sex.
Ik weet precies wat ik wil en wat ik van een man verwacht, als jij nu aan mij laat weten wat je van mij verwacht dan kan ik snel laten weten of dat een beetje overeenkomt. Met andere woorden dan kan ik je snel laten weten of wij een date hebben. De rest gaat vanzelf, toch? Ik ben nogal ongeduldig en heb ook geen zin
Ik ben op zoek naar mensen om mijn seksleven weer een boost te geven. Zowel mannen als vrouwen mogen reageren, leeftijd is echt niet belangrijk. Parenclub, sauna en buitenseks lijken me allemaal leuke dingen om mee te maken en zoek daarom mensen die dit ook spannend vinden. Een relatie met een man die van
Na een paar slechte maanden met veel tegenslag waar ik niemand mee lastig wil vallen wil ik de draad weer oppakken. Een van de dingen waar ik weer behoefte aan heb is sex en niet zo'n klein beetje ook. Waar is de man die mij dat gaat geven? Ik wil weer genieten van het leven.