Ze vragen hier ook wat mijn interesses zijn, nou ik heb op dit moment maar een interesse maar daar heb ik wel een man bij nodig. Dat is dus wat ik zoek, een man om daar de oudste hobby ter wereld mee te doen. Ik vind bijna alles wel lekker dus laat maar weten waar je zin in hebt en wanneer je langs kan komen. Ik ben een alleenstaande vrouw op zoek naar avontuur
Dat ik hier sta zegt al genoeg denk ik. Nu maar wachten op een leuke reactie, misschien wel van jou! Ik breng de tijd een beetje door met mijn hobby en tv kijken en dat is het eigenlijk wel. Ik weet wel genoeg andere manieren om de tijd door te brengen maar daar heb ik wel iemand bij nodig.
Een man die toevallig op grote tieten valt, want die heb ik. En ik heb ook een heel lekker poesje, maar dat mag je zelf ontdekken. Ik ben nogal fors bedeeld en daar moet je wel van houden. Ik zie er verder wel redelijk uit dacht ik maar toch heb ik een probleem om een leuke man te ontmoeten, misschien lukt het hier
Konijntje, 48 jaar · Gelderland
♥ Gelderland ♥ Ede ♥ Gemiddeld postuur ♥ Bruine ogen ♥ Licht blond haar
De eerste maanden dat ik alleen was genoot ik van de rust, geen gezeur en dergelijke en nu ben ik het alleen zijn toch wel zat. Na wat zoekwerk ben ik hier dan terecht gekomen en heb ik de stoute schoenen maar aangetrokken. Geen schoenen op mijn foto's maar er ontbreekt wel wat meer dan alleen mijn schoenen.