Een man die niet alleen kijkt naar mijn uiterlijk maar een man die verder wil kijken dan dat Zo vrij als een vogel, dat was hoe ik in het leven stond. Nu zoek ik eigenlijk een leuke man om mee te kunnen settelen. Ik merk ook echt aan mezelf dat het drukke vrije leven me parten begint te spelen.
Als ik een man zoek om alleen maar mee te praten dan kan ik ook naar de supermarkt lopen maar dat is niet wat ik zoek. Ik zoek een man die mij geil maakt en om eerlijk te zijn ben ik dat nu al, dus wat houdt je nog tegen. Ik ben hier maar voor een ding en meer ook niet.
Ik laat hier gelijk maar weten dat ik niet op een vaste relatie zit te wachten, die heb ik helaas al gehad en dat was geen succes. Waar ik wel op zit te wachten is, wat gezelligheid en een stevige neukpartij want ik ben ook een mens die nog steeds behoeftes heeft. Ik ga voor een praatje, een drankje, een nummertje
Heb jij een lul die toevallig al in tijden geen kut meer heeft kunnen vullen? Dan mag je bij ij wel langs komen want ik zit er vol smart op te wachten. Niet teveel praten maar gewoon doen. Mijn kut heeft al een lange tijd geen lul meer gevoeld.