Dat vraag ik me elke dag weer af en dan hoop ik dat er inderdaad wat gaat gebeuren. Daarom maar een profiel aangemaakt en het geluk een handje helpen zodat iemand mij ook een handje kan helpen. Gaat er vandaag nog wat gebeuren?
Als ik hier een man kan ontmoeten die net als ik ook alleen maar voor de seks gaat dan wil ik ook snel afspreken en niet dagen lang wachten. Stel niets uit als het vandaag nog kan.
Ik hoop toch wel dat er nog een man is die nu thuis zit en dat die zich dan ook net zo erg verveeld als ik, want dan kunnen we elkaar wel een handje helpen. Dan ga ik er wel vanuit dat het niet alleen bij een handje blijft, want ik heb nog veel meer in gedachten. Ben ik nu de enige die alleen thuis zit?
Het valt niet mee om hele dagen op een kamertje door te brengen, dus zoek ik wat plezier en een beetje meer. Zin om plezier met mij te hebben, laat een berichtje achter en het komt dik voor elkaar. Ik ben een studente die zich ontzettend verveelt.