Voor de heren die een vrouw met een kale poes zoeken, sla mij maar over. Ben jij een man die het juist mooi vind om een vrouw te ontmoeten die origineel is, dan mag je mij wel een berichtje sturen. Verder ben ik voor bijna alles in. Mijn schaamhaar scheren doe ik echt niet, zo fijn om er met mijn vingers door te kroelen.
Ik krijg mijn genot als ik een man mag verwennen en dat verwennen doe ik op allerlei manieren. Heb ik je nieuwsgierig gemaakt dan moet je maar even contact met mij opnemen. Ik doe dit niet voor geld, voor mij is het gewoon plezier. Welke man wil even heerlijk verwend worden?
Ik wil graag in kontakt komen met een man die mij geeft wat ik van mijn eigen man niet meer krijg. Het liefst overdag want dan heb ik alle tijd, soms kan ik ook wel in de avonduurtjes maar dan moeten we afspreken in een hotel of bij jou thuis. Jammer genoeg heb ik een man die mij niet meer kan geven waar ik naar verlang.
Ik ben vorig jaar gescheiden en nu is het wel weer tijd om plezier te hebben en dan het liefst plezier met een sympathieke man die weet wat een vrouw van een man verwacht. Ja, dat ene verwacht ik zeer zeker maar een beetje gezelligheid is ook welkom. Wel wat vreemde foto's misschien, maar ze zijn nog door mijn