Alleen geile mannen die ook echt willen neuken en niet de hele tijd praten en uiteindelijk niets durven te doen. Ik ben geen baby hoor. Vandaag heb ik weer zo'n dag dat ik me behoorlijk verveel en dat heb ik nogal vaak de laatste tijd. Dan maar kijken of ik hier wat leuks kan vinden.
Een zelfverzekerd persoon die van aanpakken weet, een normale niet al te dikke jongen/man waar ik misschien wel een serieuze relatie mee kan hebben. Misschien denk je als je mijn foto ziet dat ik een onschuldig meisje ben, nou dat is absoluut niet het geval hoor. Wie weet kom jij daar nog wel achter.
Mijn ex kwam al klaar als hij mag zag masturberen en daarom is het nu ook mijn ex, de lul kwam er uiteindelijk niet meer aan toe om mij te neuken. Ik heb dus aardig wat in te halen en ik zoek een man die ook veel in moet halen op dit gebied. Kunnen we lekker lang doorgaan. Mijn ex vond het opwindend om mij te zien masturberen.
Alleen thuis zitten is toch niets, ik heb er in ieder geval een hekel aan. Nu denk ik dat er ook wel ergens een man is die er net zo over denkt. Wie weet ben jij die man, reageer dan even want dan gaan we elkaar lekker helpen. Waarom alleen thuis zitten als je ook bij mij kunt zijn.