Iemand om even mee te neuken, niet bij mij thuis want dat kan niet. Ergens afspreken en dan in de auto of bij jou thuis. Geen zin om te vingeren, wel zin om te neuken.
Omdat mijn slipje toch al nat was heb ik die ook maar uitgetrokken, is wel zo makkelijk als ik geneukt ga worden. Mijn slipje heb ik al uitgetrokken zodat jullie alvast van mijn kutje kunnen genieten
Ik wil nergens aan vast zitten, nou ja voor even dan maar dan zit ik hopelijk wel aan iets vast wat goed hard en stijf is. Dus als je zin hebt in een avontuurtje met mij dan moet je dat maar even laten weten en dan zien we wel hoe het verder gaat. Zolang er geen verplichtingen zijn vind ik alles goed.
Ik lijk misschien wel een onschuldige meid, maar als ik met een leuke vent in bed lig dan verander ik in een klein geil monstertje. Ik ken dan echt geen grenzen meer en wil alleen maar neuken, neuken en nog eens neuken. Als dat geen probleem voor jou is dan kunnen we het leuke en lekker gaan maken. Ik ben niet