Ik had het hier boven al een beetje aangegeven, ik zoek wat afleiding naast mijn studie en dan bedoel ik wat seksueele ontspanning. Want na een goed orgasme is het hoofd weer leeg en bij jou is er dan ook wat leeg ;) Dit jaar weer begonnen aan een studie en dat is best pittig, soms is wat afleiding dan ook welkom.
Nu zit ik al een tijdje zonder seks en zo ben ik er ook achter gekomen dat het leven dan behoorlijk saai is. Dat is ook de simpele reden dat ik me hier heb aangemeld, ik ben toe aan seks en niet een klein beetje maar veel en heerlijke seks. Zonder seks zou het leven toch wel saai zijn
Ik wil het in ieder geval wel echt en als jij twijfelt dan is dat jammer voor jou, maar als jij het ook echt wilt dan moet je nu reageren voordat ik met een ander een afspraak ga maken. Wat we gaan doen is wel duidelijk lijkt mij, neuken tot we moe zijn en dan kijken we wel weer verder. Als je het echt wilt dan moet
Ik verveel me ontzettend en zoek daarom een leuke man voor heel leuke dingen. Hihi. Ik heb nu geen werk en zit ook niet meer op school. Dus de verveling is erg groot.