ik ben op zoek naar een man tussen de 45 en 60 jaar.
je moet wel discreet zijn omdat ik mijn man niet kwijt wil maar toch seks nodig heb. hallo mannen, ik ben gelukkig getrouwd met mijn man, alleen is er 1 probleem ons sexleven is naar punt 0 gezakt.
nu wil ik hier op zoek gaan naar een sexpartner.
Als jij lekker kan neuken dan zoek ik jou en misschien komt er wel een langdurige vriendschap of meer uit. Maar neuken vindt ik momenteel het belangrijkst. Mijn ex vriendje heeft een aantal foto's van mij gemaakt en die kan ik nu mooi gebruiken om misschien wel een nieuwe vriendje te vinden. In ieder geval
Voor hier in de stad Groningen zoek ik een leuke vent om leuke dingen mee te doen. Vooral in mijn ruime bed want daar gaat het hier toch om.. Het is hartstikke fijn om hier in de stad te wonen. Ik kom uit de buurt van Hardenberg en studeer hier nu en heb een leuk knus flatje.
Ik zeg gewoon waar het op neer komt, ik ben er hard toe om weer eens een heerlijke lul in mijn geile kut te ontvangen. Leeftijd is voor mij niet belangrijk als er maar goed geneukt gaat worden. Ik verlang naar een lul in mijn kut