Wie kan mij vlinders in mijn buik geven en ook nog wat anders. Ik noem me hier maar Vlindertje om dat vlinders zo mooi zijn. Soms zou ik zelf best wel een vlinder willen zijn en nu maar kijken of er hier iemand is die mij vlinders in mijn buik kan geven. Of wat anders hihi.
Na mijn scheiding heb ik een keer wat gehad met een andere man die gebruikte een condoom maar dat vind ik eigenlijk niks. Nu wil ik graag afspreken met een man die met mij seks wil hebben zonder condoom. Niet gelijk al de eerste keer hoor. Het condoom mag afblijven als we elkaar wat beter kennen. Het liefst
Het valt niet mee om een man te vinden als je al wat ouder bent maar ik blijf het proberen. Je zit echt niet aan mij vast, een keertje goed genieten dat is alles wat ik verlang. Ik wacht vol spanning op een reactie. Iemand die mij weer een keer laat genieten, dat lijkt mij fantastisch.
Een nette man om leuke dingen mee te doen. In ieder geval een man die geduld heeft . Want ik ben niet gediend van opdringerige types. Ik ben een gewone gescheiden vrouw, geen kinderen en woon alleen. Verder heb ik twee katten en sinds kort gelukkig weer een auto.