Wie kan mij vlinders in mijn buik geven en ook nog wat anders. Ik noem me hier maar Vlindertje om dat vlinders zo mooi zijn. Soms zou ik zelf best wel een vlinder willen zijn en nu maar kijken of er hier iemand is die mij vlinders in mijn buik kan geven. Of wat anders hihi.
Niet iemand in het bijzonder hoor, gewoon een leuke man om mee tussen de lakens een keer lekker te rollebollen. Omdat ik me vandaag weer ontzettend verveel plaats ik hier mijn profiel en ga ik eens kijken of er nog leuke reacties gaan komen.
Ik ben op zoek naar een man die het niet erg vind dat ik nog studeer en niet snel jaloers is want ik woon natuurlijk niet alleen.
ik zoek een man met bruin haar en grote handen, sorry maar dat vind ik fantastisch. Hoi, ik studeer hier in Groningen en het is best een leuke stad hoor. Ik woon met een aantal medestudenten
Je mag van mij kiezen welk gaatje je gaat vullen met die heerlijk geile lul van jou en als je heel geil bent mag je ze allebei wel gebruiken Ik heb 2 gewillige gaatjes en die mogen beide gebruikt worden