Wie kan mij vlinders in mijn buik geven en ook nog wat anders. Ik noem me hier maar Vlindertje om dat vlinders zo mooi zijn. Soms zou ik zelf best wel een vlinder willen zijn en nu maar kijken of er hier iemand is die mij vlinders in mijn buik kan geven. Of wat anders hihi.
Ik ben eigenlijk op zoek naar iemand die wat ouder is want met leeftijdsgenoten krijg ik altijd dat gezeur dat ik wat schaamhaar heb. Als ik dat afscheer krijg ik last van irritatie dus laat ik het zitten. Ik denk dat oudere mannen daar minder problemen mee hebben. Ik wacht het wel af en zie wel of er iemand
Ik heb de wens om een keer af te spreken met een man voor een te gek seks avontuur. Ik ben wel in voor nieuwe dingen dus laat je fantasie maar de vrije loop. Ik ben meestal thuis en daar besteed ik mijn tijd aan allerlei dingen. Echte hobby's heb ik niet, alleen mijn computer daar speel ik vaak een spelletje op.
Waarom zou ik me gelijk binden aan een man, daar ben ik nog lang niet aan toe. Waar ik wel aan toe ben is een fijne pot sex. Alleen sex en meer ook niet, dus geen gezeur verder. Alleenstaand en niet op zoek naar een vaste relatie, alleen een leuke middag, avond of nacht.
Geen gedoe verder alleen maar een keer goed en lekker neuken dat is alles wat ik vraag. Zoek je een vaste vriendin dan moet je dus niet bij mij zijn. Alleen maar zin om goed geneukt te worden en meer ook niet.
Amateurs uit andere regio's die ook iemand zoeken om mee te gaan neuken
Katel, 44 jaar · Noord-Holland
Luister, mijn man denkt dat hij vreemd kan gaan en dat ik gek ben.. Maar jammer voor hem, ik weet precies wat hij allemaal uitvreet!
Laurian, 51 jaar · Oost-Vlaanderen
Een vlotte man die deze zelfstandige vrouw op diverse manieren wil verwennen. Ik zorg goed voor mijn lichaam en sport dan
Myr, 38 jaar · Gelderland
Een man die mij wel even wil komen neuken, dat is alles wat ik vraag. Een beetje thuis hangen en spelletjes doen op mijn telefoon
Monie, 29 jaar · Noord-Holland
Als er nog mannen zijn die een normale reactie kunnen sturen dan mogen ze dat doen hoor. Ik kijk uit naar een fijn intiem samen
Margriet31, 36 jaar · Vlaams-Limburg
Voor mij is het niet van belang dat je er uitziet als een fotomodel, nee gewoon een normale man die zeker wel in bed moet presteren.
Marlies48, 52 jaar · Gelderland
Ik ben gewoon op zoek naar een man en als ik die ontmoet dan zien we vanzelf wel verder. Zelf vind ik dat ik er best nog wel goed
Helene, 31 jaar · Zeeland
Voor mij moet je een leuke vent zijn met een lekkere lul en die dan hard en diep in mijn kut stoten tot ik gillend klaar kom. Want
Marlene, 36 jaar · West-Vlaanderen
Een goedaardige en vrolijke man om fijne dingen mee te doen. Ik ben een vrije vrouw die geniet van de mooie dingen in het leven.