ik ben op zoek naar een spontane man met ook een geweldig leven en ook nog een levenspartner nodig heeft.
hallo mooie mannen, ik ben een spontane vrouw en op zoek naar een mooie man waar ik wie weet een mooie tijd mee tegemoet kan gaan. ik heb een geweldig leven maar mis alleen nog een levenspartner naast me.
Het ultieme genot bij een man die mij dat kan geven. Ik ben niet preuts, dus je mag van mij veel verwachten. Ik hoop van jou ook veel te mogen verwachten. Dit is de eerste keer dat ik op deze manier contact zoek, ik ben benieuwd wat het resultaat zal zijn.
Het is altijd hetzelfde met de meeste mannen, even snel er op en dat was het dan. Ik zoek nu eigenlijk iemand die het anders doet, ik weet zelf niets te verzinnen hoor. Als jij wel een idee hebt laat me het dan weten want ik heb wel zin in wat spannends. Ik wil wel eens wat anders proberen.
Suzann, 47 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Ter Apel ♥ Gemiddeld postuur ♥ Blauwe ogen ♥ Licht blond haar
zie hierboven ik ben op zoek naar een date ik kan bij mij thuis ontvangen