Je weet natuurlijk nooit wanneer je de ware tegen gaat komen maar zolang ik die niet tegen kom wil ik volop genieten en wel op alle manieren. Nu kan ik uitgaan wanneer ik wil en als ik een leuke man ontmoet dan bepaal ik zelf hoe ver ik wil gaan. En nu maar kijken hoe ver ik met de man wil gaan die ik hier wellicht ga ontmoeten. Voorlopig wil ik me nog niet binden. Ik wil nog een tijdje van mijn vrijheid genieten.
Geen vaste relatie want ik ben gehuwd. Alleen een man voor de seks. Misschien wel vaker dan een keer als het van beide kanten bevalt. De behoeft naar seks is nog steeds enorm aanwezig, alleen mijn man krijgt het niet meer voor elkaar. Ja, ik hoop hier een man te vinden die mij weer een keer genot wil geven.
Een man van minimaal 30 jaar of ouder omdat ik wel wat langer dan 5 minuten seks wil hebben. Ik ga in ieder geval alleen maar afspreken met wat oudere mannen.
Een betrouwbare nette man om nog wat van het leven te maken, ook al was het maar voor de gezelligheid. Alleen is maar alleen en dan valt er weinig te genieten. Ik wil nog wel genieten en ook van een man. Zou dat nog mogelijk zijn?
Na een huwelijk van bijna 30 jaar en een aantal jaren zonder man te hebben geleefd ben ik tot de conclusie gekomen dat ik toch wel veel fijne dingen in mijn leven mis. Een van die dingen is de sex en dat hoop ik via deze weg te vinden en wie weet komt er wel meer van. Nooit gedacht dat ik dit ooit zou doen.
Amateurs uit andere regio's die ook iemand zoeken om mee te gaan neuken
Gittie, 32 jaar · Zuid-Holland
Als ik een bloemetje van een man krijg dan vind ik dat al romantisch. En dat is een stille hint voor het geval wij elkaar gaan
Elles42, 47 jaar · Utrecht
Zeer geil sexcontact met een man die mij wel in mijn waarde laat, ongeremd neuken en vaak klaar komen. Ik zie het echt wel zitten.
Brenda947, 30 jaar · Drenthe
Ben jij die leuke romantische man die straks bij mij een wijntje komt drinken? Dan zien we gelijk of er een klik is en kunnen
Britt5, 27 jaar · Noord-Holland
Ik heb zin om een overheerlijk te neuken met alles wat er bij hoort. Dus zeker niet even snel klaarkomen en dan einde verhaal.
Floor, 31 jaar · Drenthe
Ik zie dat er hier veel mannen zijn die van anale seks houden en ik ben daar niet vies van. Wie zou er zijn harde paal een keer in
Inge, 29 jaar · Gelderland
Ik ben op zoek naar een goed gebouwde man die vrolijk is en ook wel van wanten weet en als het jou ook wel leuk lijkt om het een keertje
Moniek, 36 jaar · Zuid-Holland
Snel en dan ook echt heel snel pure seks, ik wil na maanden weer een keer neuken dat de spetters er vanaf vliegen. Ben je leuk
Irma24, 29 jaar · Noord-Brabant
Voor mij is een leuke en fijne ontmoeting met een leuke vent al voldoende, als er maar wel geneukt gaat worden natuurlijk.