Wie gaat mij de heetste dag van mijn leven bezorgen. Als jij die lekkere kerel bent die denkt dat die dat kan, kom dan maar. Op zoek naar de heetste dag in mijn leven
Ik wil wel voelen dat er wat in gaat, dus als jij een lekker dikke lul hebt dan heb ik er zin in. Vul me maar goed met een dikke lul en ik geniet er van, soms zo erg dat ik zelfs spuitend klaar kom. Hij hoeft niet lang te zijn als die maar lekker dik is.
Assepoester is op zoek naar het juiste muiltje wat bij haar past, dan wel in de vorm van een man en ik ben Assepoester vandaag Ik hou van een drankje, lekker eten, feestjes en natuurlijk een mooie man
Mijn man besteed gewoon te weinig aandacht aan me en ik heb nog steeds net zoveel zin als tien jaar geleden. Mijn wens is om in contact te komen met een man die mij kan ontvangen of eventueel afspreken in een hotel. Getrouwde vrouw die tekort komt en ik hoop hier te vinden wat ik mis.