Het lekkerste is toch wel om goed gebeft te worden
Evagina1, 37 jaar · Noord-Brabant
Ik weet wat ik wel en niet wil, ik hoop jij ook. Geen praatjesmakers maar doeners. Mensen die schoon op zichzelf zijn en ook inhoud hebben.
Mag losse contacten maar daar gaat mn voorkeur niet naar uit.
Mannelijke lingerie liefhebbers.... voor ik afspreek, dan wil ik je eerst leren kennen via deze site, gewoon voor de veiligheid. Ik ben betrouwbaar en discreet. Ik houdt niet van grof gebekte types, Sla me gerust over....
Maneater, 59 jaar · Zuid-Holland
Ik ben een lekkere geile oma. Mijn kutje is nog niet uitgelubberd en nog heel potent. Zelf ben ik nog steeds goed seksueel actief, ook doet mijn mondje het nog heel goed. Ik beloof je dat je met een heerlijk gevoel hier bij mij de deur weer uitgaat en snel weer wil langs komen! Kusjes van een hele ondeugende en stoute oma.
Amateurs in de chatbox
Lekkergeil605, 26 jaar · Limburg
♥ Limburg
♥ Heerlen
♥ Lengte: 171cm
♥ Slank postuur
♥ Bruine ogen
♥ Rood haar
Lekkergeil605 zoekt:
Mijn gaatjes zijn nogal hongerig, ze verlangen naar een lekkere en vooral stevige worst. Heb jij een worst in de aanbieding en wil jij met jouw worst mijn gaatjes komen vullen, stuur mij dan maar heel snel een berichtje. Welk gaatje heeft jouw voorkeur?
Ja, lekker relaxt in bed liggen wat een heerlijke gedachte maar met een geile man er bij zal er van dat relaxen niet veel meer terecht komen denk ik. Of is dat stiekem de bedoeling? Kom het maar onderzoeken, vooral onder zoeken ????. Een hele dag lang in bed blijven liggen wat lijkt mij dat heerlijk. Maar dan
Hesje737, 39 jaar · Zuid-Holland
♥ Zuid-Holland ♥ Krimpen aan den IJssel ♥ Slank postuur ♥ Grijze ogen ♥ Bruin haar
De laatste keer dat ik ergens mijn profiel had geplaatst kreeg ik heel veel foto's van grote en kleine geslachtsdelen, maar daar zit ik niet op te wachten. Het gaat er om of je er mee om kan gaan en of je ook een normaal gesprek kunt voeren. Als dat mogelijk is reageer dan maar. Het maakt mij niets uit of hij groot
De laatste dagen ben ik zo ontzettend geil dat ik bijna met de eerste de beste het bed in zou willen duiken. Maar het zou wel fijn zijn als je er ook nog een beetje leuk uitziet. Met veel moeite heb ik wat plaatjes kunnen maken, ik ben geen ster met de computer. Maar met een fijne pik red ik me wel.
Een gewone, normale en ook zeker vriendelijke man die mij kan geven wat ik nu al geruime tijd mis. Natuurlijk zou het fijn zijn als het niet alleen maar om de sex gaat een beetje aanspraak is ook wel fijn. Op mijn leeftijd denk je niet echt meer na over een relatie alleen bepaalde dingen van een relatie mis ik
Het zou fijn zijn om iemand te ontmoeten die niet alleen uit is op een vluggertje. Ik ben eigenlijk op zoek naar iemand voor een langere relatie. Ik ben zeker geen dom blondje dus ik ga niet zomaar een avontuur aan. Ik hou wel van een geintje, dus ook van mannen met humor.
Wie heeft er net zoveel zin als ik om gewoon even te neuken. Ik wil wel, jij ook. Soms moet je gewoon doen waar je zin in hebt en ik weet dat ik heel veel zin heb.
Een leuke date om heel veel lekkere dingen mee te doen. Moet toch wel lukken hoop ik... Ik ben echt wel een beetje gek of tipsy hoe je het maar wilt noemen. Maar ik heb zin in een date en nog veel meer natuurlijk.
Een echte man die mij wil geven wat ik al veel te lang mis, pure seks en genot. Ik wil wel ergens met je afspreken als jij mij weer een keer echt wilt laten genieten. Eventueel bij mij thuis als mijn man aan het werk is. Discretie gevraagd en geboden. Ik ben gehuwd hoor maar mijn man presteert niets meer in bed,
Ik kijk wel wie er zin heeft om een keer bij mij langs te komen om mij dan ook stevig door te neuken. Ik woon in een flat en heb een mooi uitzicht maar zie liever een geile man