Hoi! Shelly hier! Ik ben op zoek naar een leuke man voor een spannend avontuurtje bij mij thuis. 1 of 2 leuke kerels die mij heerlijk willen verwennen en alles voor me willen doen zijn ook welkom.?Wel mannen die zich onderdanig naar mij opstellen.?Ik ben zeker dominant en erg kinky en dat zal je al snel merken.?
Henkar27, 32 jaar · Gelderland
Wij zijn Henk en Karin en wonen nu alweer 5 jaar gelukkig samen. Nu willen we een trio of partnerruil gaan proberen en het lijkt ons erg geil.
Amateurs in de chatbox
Loveloes, 30 jaar · Zeeland
♥ Zeeland
♥ Middelburg
♥ Lengte: 165cm
♥ Slank postuur
♥ Groene ogen
♥ Donker blond haar
Loveloes zoekt:
Ik hou van sex en als dat eenmalig is dan heb ik daar geen probleem mee, maar zeg het dan wel eerlijk en kom niet aan met verhalen zoals je bent de liefde van mijn leven. Ben ik toevallig wel de liefde van je leven dan is dat natuurlijk fantastisch. Ik heb een hekel aan leugenaars
Reageer alleen als je echt wilt neuken want ik heb geen zin in een kerel die beloofd om langs te komen en dan niet op komt dagen. Hallo geile kerels, wie komt mij even lekker neuken
Na lang wachten heb ik eindelijk sinds 3 maanden een flatje waar ik me heerlijk thuis voel. Nu zou het nog fijner zijn als ik hier een leuke man zou ontmoeten die zin heeft om een keertje bij mij langs te komen. Want alleen is maar alleen en dat is soms wel vervelend. Ik ben blij met mijn flatje ik mis alleen die
ik ben op zoek naar een man die ook al wat ouder is en mij serieus neemt, wil je samen met mij de avonden doorbrengen stuur me dan even een berichtje. Ik ben Beddie en ik ben alweer een tijdje gescheiden, ik voel me s avonds vaak eenzaam en dacht laat ik het rustig aan doen en me hier inschrijven en kijken wat er
wil je ook wel kinderen en die met mij?
we kunnen dan in iedergeval wel de eerste stap zetten om af te spreken om te kijken of het klikt. ik ben een gewone vrouw, ik heb een schoonmaakbaan.
ik ben ook op zoek naar een normale man waar ik een mooi leven mee kan hebben en die mij ook kinderen wil/kan geven.
ik
Simpele maar ook leuke man, geen macho type. Gevoel voor humor is echt een vereiste en natuurlijk moet je met beide benen op de grond staan. Het bevalt mij hier best in Goes, snel in Rotterdam en ook snel bij het strand. Nu nog snel een leuke man omdat ik wel toe ben aan wat meer vastigheid.
Is er misschien nog een leuke eerlijke man die naast de leukste zijn ook een serieus gesprek kan voeren? Zo ja dan hoor ik graag wat van je. Ik ben nog steeds single en toch heb ik al een keer serieuze plannen gehad met een man, alleen ging hij er met een ander vandoor. Uitgaan doe ik niet zoveel en dan lijkt dit
Ik zou alle dagen van de week wel willen neuken, want het is lekker en gratis. Dat gaat natuurlijk niet lukken, maar een paar keer per week moet toch mogelijk zijn. Gaan wij samen kijken hoever we komen? Ik ben Celine, 19 jaar, een vrolijke meid die 7 dagen per week geil is.
Je weet natuurlijk nooit hoe het loopt in het leven en zo denk ik ook over deze site. Komen de meeste mannen hier nu alleen voor een avontuurtje of willen ze toch wel wat meer. Ik zie wel hoe het loopt. Een avontuurtje of meer?