hai ik ben hier eigenlijk niet zo van maar ik ben een beetje verlegen en onzeker normaal gesproken. hier kan ik mij nog een beetje verschuilen achter de computer dus eigenlijk fantastich..
Merel525, 20 jaar · Gelderland
Hoi, ik ben Merel
Amateurs in de chatbox
Lonkertje, 21 jaar · Zuid-Holland
♥ Zuid-Holland
♥ Zoetermeer
♥ Lengte: 166cm
♥ Slank postuur
♥ Bruine ogen
♥ Bruin haar
Lonkertje zoekt:
Vandaag heb ik nergens zin in of er moet een lekkertje zijn die me even zou willen neuken want daar heb ik altijd wel zin in. Maak me even vrolijk met je lekkere pik en ik denk mijn kutje jou ook wel vrolijk maakt. Alleen maar iemand nodig die me wil neuken.
Ik weet niet of de mannen hier toevallig ook in zijn voor meer dan alleen maar een vluggertje, ik niet. Ik zoek toch wel een man waarmee ik naast de seks ook gezelligheid wil hebben. Als de gezelligheid er is dan zit het met de seks zeker goed. Ik heb een groot hart voor de juiste man.
Ik schrijf hier niets over mezelf want het is wel duidelijk wat ik zoek toch? Als wat je ziet jouw aanstaat dan reageer je en anders niet. Kus op je L... Ik denk dat je mij zelf maar moet ontdekken.
Ik ben wel een tikkie ondeugend hoor en daar moet je wel tegen kunnen. Lief ben ik ook en zelfs heel lief, doe jij lekkere dingen bij mij dan doe ik dat ook bij jou. Er zijn wel heel veel lekkere dingen te bedenken en ik heb er al heel wat in mijn hoofd. Wie wil er wat met een ondeugend meisje?
Het lijkt wel of de mannen mij niet willen zien, goed ik ben geen model maar zie er toch ook niet slecht uit. Maar mannen kijk even, ik heb ook een kutje en dat kutje wil ook heel graag geneukt worden. Liever nog vandaag dan morgen. Ik heb ook een kutje hoor.
Ik mis de liefde en de seks in mijn leven nu ik hier alweer een paar jaar woon. Eerste relatie was niet goed en nu hoop ik op een goede relatie voor een fijne toekomst. Nog niet zo lang in Nederland en zoek man voor liefde en seks.
Trouwen is iets waar ik absoluut nooit aan ga beginnen, laat mij maar genieten van het leven en soms met een lekkere vent dan is het helemaal perfect. Aan die lekkere vent heb ik nu net even gebrek, maar wie weet is hier wel een vent die daar verandering in komt brengen. Ik leef om ook echt te genieten van het
Ik ben een levenslustige vrouw die het inderdaad ook wel weer een keer wil doen maar daar heb ik dan wel een man bij nodig. Nu denk ik dat het hier wel moet lukken om een man te vinden die het met mij wil doen. Iedereen doet het maar dan moet je wel iemand hebben om het mee te doen.
Ik dacht, ik laat me gelijk maar van mijn goede kanten zien. Zo weet je gelijk wat je aan mij hebt en als je meer wilt weten dan moet je het maar vragen. Ook weer niet teveel vragen want dat is alleen maar verloren tijd. Ik kan me uitstekend vermaken met een goede film of serie en soms ook met mezelf. Ik zou me nog
Hallo, wat fijn dat je hier te kijkt! Ik zoek iemand waar ik mee kan lachen, maar ook serieuze gesprekken mee kan hebben. Het belangrijkste is dat je gewoon blij van elkaar wordt en dat je het beste in elkaar naar boven haalt.. Kortom, ik hoop gewoon een leuk iemand te vinden. Iemand die ook dolgraag wat meer