Ik kan altijd wel onderuit gezakt in mijn stoel gaan zitten en dan televisie gaan kijken maar liever zit ik onderuit gezakt zonder slip om een man te verleiden. Wil jij bij mij komen, dan laat ik mijn slip uit en de rest laat ik aan jou over. Er zijn twee manieren om de dag door te brengen, onderuit gezakt in mijn stoel of met een lekkere man.
Iemand die mij keihard wil neuken, recht voor zijn raap misschien, maar zo is het nu eenmaal. Kom maar op met die lul. Mooi rood is niet lelijk hoor ik wel eens. Dat is natuurlijk aan de man te beoordelen die mijn profiel bekijkt. Ik ben in ieder geval niet preuts.
Trudy27, 32 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Ter Apel ♥ Slank postuur ♥ Bruine ogen ♥ Bruin haar
Kom op, ik ga het gewoon doen dacht ik toen ik besloot om hier wat foto's te plaatsen. Nu gewoon afwachten of er een leuke kerel gaat reageren. Veel mensen vinden mij een lachebek en dat komt omdat ik nogal snel lachbuien krijg, zelfs om de stomste grappen. Eigenlijk ben ik ook wel een erg geile meid en daar
Mijn man en ik leven tegenwoordig meer als broer en zus, seks is er niet meer bij en dat is niet vol te houden. Om nu gelijk al de handdoek in de ring te werpen gaat mij te ver daarom heb ik besloten om het op deze manier aan te pakken. Ik zoek een man die mij geeft wat ik al maanden mis en dat is heerlijk, fijne seks.
Ik heb geen zin in mannen die zeuren of mannen die naar alle vrouwen hetzelfde berichtje sturen. Als je serieus bent en je wil meer van mij weten begin dan je berichtje met Hallo Babs, dan krijg je zeker een reactie terug en wie weet later een ook flinke erectie. Een man moet wel serieus zijn met natuurlijk
Ik heb er lang over na moeten denken en besloten om het toch te proberen, een vreemde man bij mij thuis uit te nodigen waarmee ik diezelfde middag of avond heftige seks wil hebben. Ik hoop dat ik er geen spijt van ga krijgen en dat er alleen serieuze reactie komen. Zomaar een vreemde man uitnodigen bij mij thuis,
Het mooiste zou zijn om een man te ontmoeten die het heel lang vol kan houden in bed, daarbij speelt de leeftijd voor mij geen rol. Sinds ik alweer 15 jaar geleden in Nederland ben komen wonen heb ik een paar relaties gehad, maar jammer genoeg ging dat steeds niet goed. Ik denk dat ik gewoon te geil ben voor de
Leuke spontane man die ervaring heeft met meiden en weet hoe hij mij kan pleasen. Zoek leuke oudere mannen waar ik zo nu en dan bij kan chillen, de meest jongens om mij heen zijn jongetjes en ik heb liever een man.
Heb jij ook zin om te neuken en geen zin in verplichtingen, dan moet je bij mij zijn en snel ook want ik ben geil en wil een lul in mijn kale kut. Ik wil gewoon even neuken en geen vragenlijstje.
Ik wil niet gebonden zijn maar ik ben gek op sex, maar wie is dat niet. Heb je zin om te neuken zonder gelijk aan iemand vast te zitten dan moet je bij mij zijn. Leeftijd is niet belangrijk als je maar lekker neukt. Alleen voor de sex en meer niet