Als we nu even niet zo moeilijk doen en gewoon zeggen waar het op staat dan zijn we er toch zo uit (of in) haha. Ik weet het wel zeker, ik wil geneukt worden en niet zo'n klein beetje ook. Kom en kies je gaatje maar. Weet je waar ik zin in heb? Ik denk van wel.
Om het wilde in mij weer even te kalmeren ben ik op zoek naar een man die van wanten weet. Ik ben gek op alles wat geil is en kan altijd ontvangen. In het dagelijks leven ben ik een rustige huisvrouw maar als ik bij een man ben waar ik zin in heb dan verander ik in een smachtend hete vrouw.
Misschien ontmoet ik hier wel de man van mijn dromen en anders hoop ik toch op een leuk avontuurtje Ik ben nu een jaar gestopt met roken maar de lucht van een sigaret vind ik nog steeds heerlijk
Diepgang, is dat nog te vinden? En ik heb het niet over geestelijke diepgang, ik heb het over diep in mijn anale gang. Kun jij er diep in? Ben je goed beslagen ten ijs en kun je lekker tot het einde stoten? Ik heb niet een heel diep gat maar een 10 cm red je het ook niet mee als je begrijpt wat ik bedoel. Ik wil je lekker