Als we nu even niet zo moeilijk doen en gewoon zeggen waar het op staat dan zijn we er toch zo uit (of in) haha. Ik weet het wel zeker, ik wil geneukt worden en niet zo'n klein beetje ook. Kom en kies je gaatje maar. Weet je waar ik zin in heb? Ik denk van wel.
Om het wilde in mij weer even te kalmeren ben ik op zoek naar een man die van wanten weet. Ik ben gek op alles wat geil is en kan altijd ontvangen. In het dagelijks leven ben ik een rustige huisvrouw maar als ik bij een man ben waar ik zin in heb dan verander ik in een smachtend hete vrouw.
Omdat ik vroeger nogal vaak werd gepest ben ik een lange tijd onzeker geweest en nu ben ik nog wel een beetje verlegen. Toch maar een profiel aangemaakt en nu maar kijken of er een leuke man gaat reageren. Vroeger vaak gepest omdat mijn borsten al snel vrij groot waren en nu ben ik er trots op.