Een stevige geile vent om een of misschien wel meerdere keren mee af te spreken. Dat mag ergens buiten zijn of bij jou thuis, ik kan moeilijk ontvangen i.v.m. de buren die praten nogal graag. Ik ben in bezit van een eigen auto dus verplaatsen is geen probleem. Ik woon wel samen met een lieve vent hoor alleen er zit niet zoveel pit in. Hij kan me gewoon niet geven wat ik nodig heb. Nou dan zoek ik hier toch wat extra vertier.
Eigenlijk het omgekeerde van boer zoekt vrouw, het is meer boerin zoekt man. Maar vrije tijd boerin hoor. Ik ben een geile losbol die een leuke vent zoekt. Soms help ik bij een goede vriend op de boerderij en in mijn vrije tijd ben ik een losbol.
Rikst19, 24 jaar · Noord-Brabant
♥ Noord-Brabant ♥ De Hutten ♥ Slank postuur ♥ Grijze ogen ♥ Donker blond haar
Wil jij samen met mij mijn vriendje terugpakken? Omdat hij het ook maar moet voelen en ik vind het meer dan spannend YOLO! Mijn bijna ex-vriendje besloot om vreemd te gaan met een collega van hem, het duurde even voor ik erachter kwam. Ik heb het nog niet met hem uitgemaakt want hij weet niet dat ik het al weet.
Hilde1, 41 jaar · Noord-Brabant
♥ Noord-Brabant ♥ Vlak bij Tilburg ♥ Slank postuur ♥ Grijze ogen ♥ Bruin haar
Ik wil graag afspreken met een man die net zoals ik van plasspelletjes houd. Bij mij thuis als mijn man er niet is en die is vaak weg. Ik woon afgelegen en lekker beschut bij een klein dorp in de omgeving van Tilburg. Ik ben gek op plasspelletje maar mijn man jammer genoeg niet. Ik kijk even of er hier iemand is