Ik ben erachter gekomen dat hier veel mannen zijn die alleen maar foto's willen verzamelen maar nooit echt wat af willen spreken. Daar heb ik niet zo'n probleem mee, maar ik voel toch liever een echte dan alleen maar kijken naar een foto. Dus, wie wil er echt voor gaan. Ik heb genoeg foto's maar in het echt heb je meer aan mij.
ik zoek een man die discreet kan zijn totdat mijn scheiding echt geregeld is.
en verder hoop ik dat je me lekker kan verwennen. Hallo mannen,
Ik ben Dora en ben 54 jaar.
mijn huwlijk is stuk gegaan en zijn nu bijna over eens hoe we de scheiding ga regelen.
ik heb mijn status al op gescheiden staan omdat ik
Eigenlijk het omgekeerde van boer zoekt vrouw, het is meer boerin zoekt man. Maar vrije tijd boerin hoor. Ik ben een geile losbol die een leuke vent zoekt. Soms help ik bij een goede vriend op de boerderij en in mijn vrije tijd ben ik een losbol.
Hilde1, 41 jaar · Noord-Brabant
♥ Noord-Brabant ♥ Vlak bij Tilburg ♥ Slank postuur ♥ Grijze ogen ♥ Bruin haar
Ik wil graag afspreken met een man die net zoals ik van plasspelletjes houd. Bij mij thuis als mijn man er niet is en die is vaak weg. Ik woon afgelegen en lekker beschut bij een klein dorp in de omgeving van Tilburg. Ik ben gek op plasspelletje maar mijn man jammer genoeg niet. Ik kijk even of er hier iemand is