ik zoek iemand die ook zo heerlijk ruimdenkend is en nieuwe dingen wil uitproberen.. ik heb net vorige maand mn borsten laten vergroten, ik geniet er zelf enorm van!! nu wil ik jullie ook laten genieten.
ik zoek geen relatie, gewoon heerlijke sex met verschillende of meerdere mannen of vrouwen tegelijk!
ik ben heel ruimdenkend..
Een leuke date om heel veel lekkere dingen mee te doen. Moet toch wel lukken hoop ik... Ik ben echt wel een beetje gek of tipsy hoe je het maar wilt noemen. Maar ik heb zin in een date en nog veel meer natuurlijk.
Als je nu al een beetje geil kan worden door alleen maar onder mijn rokje te kijken dan ga je zeker erg geil worden als je er met je hand onder gaat. Van mij mag het hoor en liever voel ik meer dan alleen maar je hand. Niet alleen maar onder mijn rokje kijken, doe er wat mee.
Al dat omslachtige gedoe over hoe jij of ik er uit zie en wat er allemaal in bed moet gebeuren, daar doe ik niet aan mee. Ik ga gewoon voor een leuk en gezellig contact en dan zien we wel hoe het verder gaat. Natuurlijk is het wel de bedoeling om goede seks te hebben. Ik ga me hier niet als het ware lopen verkopen,