Een geduldige man waar ik mee kan lachen en leuke dingen kan gaan doen zonder dat er gelijk al over relatie gesproken gaat worden. Ik hou van muziek en heel veel van dieren. Ik hou niet van mannen die gelijk al alles verwachten. Daarom kijk ik ook hier want als ik mannen ontmoet willen ze gelijk wat anders.
Sinds enkele maanden ben ik door omstandigheden weer alleen en dat is soms wel erg vervelend, zeker als je ergens zin in hebt. Ik zoek dan ook een man die wat aan mijn eenzaamheid en meer wil doen. Ik kan wel heel nat zijn. Ik ben een Nederlandse maar woon nu al jaren in België.
Ik vraag niet veel maar wel 3 dingen die ik belangrijk vind.
Eerlijkheid
respect
trouw zeker als je serieus bent! Ik ben niet zon prater en helemaal niet wanneer het over mezelf gaat dus ik heb geen idee wat ik hier moet neer gaan zetten. Is het niet veel leuker als je daar zelf achter komt?