Ik zoek een zachte lieve man die mij graag nog gelukkig wil maken, en die ik ook nog gelukkig wil maken, die eerlijk en oprecht is en die van plezier maken en die ook van plagen houd. Mijn voorkeur gaat naar een goed verzorgende en uitziende man. Je mag mij altijd contacteren want niemand is gemaakt om alleen te blijven. Nu ben ik al weer 44 jaar en nog steeds geniet ik van het leven. Misschien dat er iemand samen met mij wil gaan genieten.
Een man die meer wil dan alleen een drankje want ik heb heel veel behoefte aan een fijne vrijpartij. Het is al weer zo lang geleden dat ik echte seks heb gehad, dus laat mij niet te lang wachten. Voor mij is het al lang geleden dat ik uit ben geweest en dan ontmoet je ook geen mannen. Misschien dat ik hier wel een
Geen man voor een snelle ontmoeting. Wel een man waar ik misschien een nieuwe toekomst mee op zou kunnen bouwen. Ik vraag me af of er hier ook mannen zijn die naast de seks ook een vaste relatie zoeken. Daar gaat mijn voorkeur wel naar uit.