Ik zoek een zachte lieve man die mij graag nog gelukkig wil maken, en die ik ook nog gelukkig wil maken, die eerlijk en oprecht is en die van plezier maken en die ook van plagen houd. Mijn voorkeur gaat naar een goed verzorgende en uitziende man. Je mag mij altijd contacteren want niemand is gemaakt om alleen te blijven. Nu ben ik al weer 44 jaar en nog steeds geniet ik van het leven. Misschien dat er iemand samen met mij wil gaan genieten.
Ik wil nog niet gebonden zijn maar wel regelmatig het bed delen met een man die daar ook zo over denkt. Dat moet toch mogelijk zijn. Ik zou wel een vast seksmaatje willen hebben zonder verdere verplichtingen.
Een man met veel potentie die mij op diverse manieren mag nemen. Ik ben een vrouw die nooit genoeg kan krijgen van seks dus zorg dat je over genoeg energie beschikt. Seks is voor mij heel belangrijk, ik zou het iedere dag wel willen doen.