Ik zoek een zachte lieve man die mij graag nog gelukkig wil maken, en die ik ook nog gelukkig wil maken, die eerlijk en oprecht is en die van plezier maken en die ook van plagen houd. Mijn voorkeur gaat naar een goed verzorgende en uitziende man. Je mag mij altijd contacteren want niemand is gemaakt om alleen te blijven. Nu ben ik al weer 44 jaar en nog steeds geniet ik van het leven. Misschien dat er iemand samen met mij wil gaan genieten.
Leeftijd is niet van belang. Als iemand mij nog kan geven wat ik graag weer een keer wil ben ik tevreden. Ik zal hier wel opvallen denk ik. Maar ik heb nog steeds drang naar seks.
Mijn zoektocht naar een man ga ik hier maar eens proberen. Ik ben een vrouw die echt veel sex nodig heeft maar het al een tijd niet meer heb gehad Misschien kom ik hier de ideale man tegen en anders zou het al tof zijn als ik een man ontmoet voor echte sex
Isa39, 43 jaar · Antwerpen
♥ Antwerpen ♥ Antwerpen ♥ Slank postuur ♥ Amber en gele ogen ♥ Zwart haar
You live close to me since I don't have a driving licence or you can pick me up to have sex somewhere else. Hi my name is Isa and I live in Antwerp, I have a part time job and most of the times I am allone. Because I am borred most of the time I would love to find myself a new fuckbuddy.