Een echte kater die deze poes weer eens als vanouds kan laten genieten. Bij de gedachte aan een stevige lul begint die al te spinnen. Misschien wel belachelijk dat ik dit doe hoor maar de nood is hoog
Welke man mag ik gek maken met mijn mond en meer, Ik verveel me kapot en heb reuze veel trek in een stijve staaf. Ik zit me hier te vervelen en denk opeens waarom probeer ik het niet een keer, wie weet gaat het dan toch nog een fijne dag worden.
Mijn ideale man is een man die eerlijk is en veel aandacht aan mij besteed. Maar ook wel een man die knuffelbaar is, een man die duidelijk laat blijken hoe fijn hij het vindt als ik hem oraal verwen. En als je dan ook nog van lange vrijpartijen houdt dan is het plaatje compleet. Ik ben nogal verlegen in het begin
Ik ben toe aan een man en dan wel een man die mij niet gelijk als zijn eigendom ziet. We moeten het eerst maar een keer doen en dan zien we vanzelf wel of er een vervolg gaat komen of niet. De seks moet goed zijn want anders heeft het geen zin om door te gaan. Ongeduldig kruisje vraagt om aandacht.