Ja, een beetje dominante man zou ik wel leuk vinden, niet dat ik zit te wachten op een man die mij commandeert maar net daar tegenaan. Een zachte klap op mijn billen vind ik bijvoorbeeld wel weer lekker. Ik vind het leuk om een man uit te dagen maar een man moet ook wel een beetje dominant zijn.
Voor overdag en een enkele keer in de avonduren een man die mij kan geven wat ik de laatste maanden tekort kom bij mijn eigen man. Het liefst overdag want de avonden is alleen mogelijk als hij weg is. Ik ben altijd trouw geweest tegenover mijn man alleen de laatste maanden komt het er gewoon niet meer van. Na
Ik ga er niet omheen draaien, ik ben een vrouw die nog steeds volop kan genieten van een goede portie sex. Een vaste relatie is voor mij geen optie want dat heb ik al een keer geprobeerd, maar als jij net als ik ook alleen maar sex wilt hebben dan kunnen we verder praten. Ik ben er echt niet vies van.
Ik heb een open huwelijk en wij laten elkaar vrij om het soms wat bevrediging bij een ander te zoeken. Volgens mijn man ben ik nog steeds een lekker wijf en hij heeft mijn profielfoto ook een beetje verdraaid. Wil je zien hoe ik er niet verdraait uitzie? Stuur mij dan snel een berichtje. Nog steeds verdraait